strukturinis tinkas apie mus

Apie mus

Jau 15 metų mūsų patyrusi meistrų komanda užsiima kokybiškais statybos darbais. Kuo mes išskirtini nuo kitų? Struktūrinį/ dekoratyvinį tinką dengiame ne rankomis, o naudojant specialią įrangą. Tai ne tik leidžia darbą atlikti greičiau bet ir kokybiškiau.

Ilgametė patirtis – tai ne vienintelis mūsų paslaugų kokybės rodiklis. Mūsų prioritetas yra mūsų klientų poreikiai, tad pirmas žingsnis link sėkmingo ir sklandaus bendradarbiavimo yra kliento lūkesčių išklausymas. Tik įsigilindami į klientų poreikius galime garantuoti kokybės ir kainos santykiu patrauklias paslaugas. Tai, ir aukščiausios kokybės naudojamos medžiagos bei inovatyvi įranga garantuoja mūsų komandos nepriekaištingai atliktą darbą.

Turite klausimų?

SKAMBINKITE: +370 679 38661

Turite klausimų?

SKAMBINKITE:
+370 679 38661

Turite klausimų?

SKAMBINKITE: +370 679 38661

Misija

Mūsų misija yra atsižvelgti į kiekvieną kliento poreikį ir pateikti optimaliausią kainos ir paslaugų kokybės santykį.

Vizija

Mūsų vizija – dominuoti rinkoje kaip struktūrinio tinko dengimo ekspertai kurie pasižymi kokybe ir inovacijų taikymu.

Vertybės

Išradingumas sprendžiant profesines su paslaugų atlikimu susijusias problemas; kruopštumas kiekvienoje atliktoje detalėje ir atsakomybė pasižadant patenkinti kliento lūkesčius.

Kodėl mes?

Paslaugos

Mūsų patyrusi komanda specializuojasi struktūrinio – dekoratyvinio tinko dengimo paslaugose. Šis procesas dažniausiai yra atliekamas rankomis, tačiau mes suradome ir pritaikėme geresnį būdą, kuris sutaupo ne tik laiką, pinigus, o ir retas, bet pasitaikančias žmogaus klaidas.

Mechaninis struktūrinio tinko purškimas tai inovatyvus būdas tinku padengti išorinių erdvių fasadus bei pasirūpinti vidaus apdaila (pvz laiptinės, garažai). Struktūrinį – dekoratyvinį tinką purškiant mechaniniu būdu darbas atliekamas sparčiau ir su mažesnėmis tinko sąnaudomis, nei tą patį darbą atliekant rankomis.

Sužinoti daugiau

Skambinkite

Mes esame čia, kad padėtume Jums!

SKAMBINKITE: +370 679 38661