Apie mus

Jau 15 metų mūsų patyrusi meistrų komanda užsiima kokybiškais statybos darbais. Kuo mes išskirtini nuo kitų? Struktūrinį/ dekoratyvinį tinką dengiame ne rankomis, o naudojant specialią įrangą. Tai ne tik leidžia darbą atlikti greičiau bet ir kokybiškiau.

Ilgametė patirtis – tai ne vienintelis mūsų paslaugų kokybės rodiklis. Mūsų prioritetas yra mūsų klientų poreikiai, tad pirmas žingsnis link sėkmingo ir sklandaus bendradarbiavimo yra kliento lūkesčių išklausymas. Tik įsigilindami į klientų poreikius galime garantuoti kokybės ir kainos santykiu patrauklias paslaugas. Tai, ir aukščiausios kokybės naudojamos medžiagos bei inovatyvi įranga garantuoja mūsų komandos nepriekaištingai atliktą darbą.

Misija

Mūsų misija yra atsižvelgti į kiekvieną kliento poreikį ir pateikti optimaliausią kainos ir paslaugų kokybės santykį.

Vizija

Mūsų vizija – dominuoti rinkoje kaip struktūrinio tinko dengimo ekspertai kurie pasižymi kokybe ir inovacijų taikymu.

Vertybės

Išradingumas sprendžiant profesines su paslaugų atlikimu susijusias problemas; kruopštumas kiekvienoje atliktoje detalėje ir atsakomybė pasižadant patenkinti kliento lūkesčius.

Kodėl mes?

Paslaugos

Mūsų patyrusi komanda specializuojasi struktūrinio tinko dengimo paslaugose. Šis procesas dažniausiai yra atliekamas rankomis, tačiau mes suradome ir pritaikėme geresnį būdą, kuris sutaupo ne tik laiką bet ir retas, bet pasitaikančias žmogaus klaidas.

Mechaninis struktūrinio tinko purškimas tai inovatyvus būdas tinku padengti išorinių erdvių fasadus bei pasirūpinti vidaus apdaila (pvz laiptinės garažai). Tinką purškiant mechaniniu būdu darbas atliekamas sparčiau ir su mažesnėmis tinko sąnaudomis, nei tą patį darbą atliekant rankomis.

Skambinkite

Mes esame čia, kad padėtume Jums!