Paslaugų paketai ir kainos

Mini

35m2
 • Struktūrinio/dekoratyvinio tinko purškimas

Midi

45m2
 • Struktūrinio/dekoratyvinio tinko purškimas
 • Gruntavimas
 • Langų, durų, pakalimų apsiklijavimas ir dangstymas
 • Statybinių atliekų sutvarkymas
 • Stelažai

Maxi

10m2
 • Struktūrinio/dekoratyvinio tinko purškimas
 • Gruntavimas
 • Langų, durų, pakalimų apsiklijavimas ir dangstymas
 • Statybinių atliekų sutvarkymas
 • Stelažai
 • Silikoninis gruntas, tinkas ir kitos medžiagos
Kainos nurodytos už kvadratinį metrą nuo

Mini paslaugų paketas skirtas tiems, kurie nori sutaupyti arba kurie jau turi tinkavimui paruoštą plotą ir ieško meistrų atliekančių tik patį tinkavimą. Tokiu atveju klientas turi paruošti pagrindą – nugrūdinti tinkuojamą paviršių, apdangstyti ir apklijuoti langus, pakalimus ir kitas vietas, kurias reikia apsaugoti nuo purškiamo dekoratyvinio tinko. Mūsų mini paslaugų paketo teikiama paslauga yra tik dekoratyvinio tinko mechaninis purškimas. Būtina pridurti jog pagalbiniais darbo prietaisais (pvz. stelažais) ir darbinėmis medžiagomis (dekoratyviniu tinku) taip pat turi pasirūpinti klientas.

Midi paslaugų paketas skirtas tiems, kurie pageidauja pilno paslaugų paketo, bet darbines medžiagas turi arba planuoja įsigyti – patys.

Maxi paslaugų paketas skirtas tiems, kurie ieško meistrų, pasirūpinančių tinkavimo proceso eiga nuo A iki Z. Nuo pagrindo paruošimo, gruntavimo, langų ir durų apklijavimo – iki statybinių atliekų sutvarkymo, darbinių prietaisų bei medžiagų atsivežimu. Pasirinkę šį paketą būsite užtikrinti, jog darbas bus atliktas greitai ir sklandžiai ir pagal visus jūsų pageidavimus. Vienintelis dalykas ko iš jūsų paprašysime – tai džiaugtis galutiniu rezultatu.

Mūsų patyrusi komanda specializuojasi struktūrinio tinko dengimo paslaugose. Šis procesas dažniausiai yra atliekamas rankomis, tačiau mes suradome ir pritaikėme geresnį būdą, kuris sutaupo ne tik laiką bet ir retas, bet pasitaikančias žmogaus klaidas.

Mechaninis struktūrinio tinko purškimas tai inovatyvus būdas tinku padengti išorinių erdvių fasadus bei pasirūpinti vidaus apdaila (pvz laiptinės garažai). Tinką purškiant mechaniniu būdu darbas atliekamas sparčiau ir su mažesnėmis tinko sąnaudomis, nei tą patį darbą atliekant rankomis.

Struktūrinio tinko dengimas atliekamas su specialiu mechaniniu agregatu pagamintu USA. Skirtingai nei plačiai naudojame pistolete su piltuvėliu, mūsų specialiame mechaniniame tinko purkštuve telpa daugiau nei 50 kg produkto. Tai užtikrina atliekamo darbo kokybę, efektyvumą ir sklandumą.

Be mechanišku būdų atliekamų struktūrinio tinko dengimo paslaugų mes taip pat tiekiame ir profesines konsultacijos paslaugas. Mes nesitikime, kad mūsų klientai žino viską apie apdailą ir tinkavimą, tad su malonumu dalinamės savo žiniomis ir pasiūlome geriausią individualiai pritaikytą sprendimą.

Vienas iš  dėmesio vertų aspektų yra išgaunama tinko raštas ir tekstūra. Purškiant struktūrinį tinką mechaniniu būdu, padengtas tinkas yra labiau pašiauštas nei darbą atliekant rankiniu būdų. Raštą taip pat įtakoja pasirinkta tinko frakcija. Paprastai frakcija būna nuo 1mm iki 3 mm. Pasirinkus smulkiausios frakcijos tinką, sienos privalo būti paruoštos kiek įmanoma lygiau, nes toks tinkas neužmaskuos sienų nelygumo. Todėl mes rekomenduojame rinkis 2 mm frakcijos struktūrinį tinką.

Ką reikia žinoti renkantis mini paketą?

 • Svarbiausia ką reikia žinoti prieš purškiant tinką yra kaip tinkamai paruošti tinkuojamą plotą. Tam, kad būtų geras tinko su siena surišimas bei užtikrinti, kad neatsirastų paviršiaus dėmių ir nelygumų, sieną būtina nugruntuoti su specialiu gruntu, kurio pigmentas būtų tuo artimesnės spalvos kaip tinkuojama struktūra.

 • Tinkamo metų laiko pasirinkimas taip pat turi didelę įtaką fasado darbams. Tinkamiausi metų laikai tinkavimui yra pavasaris, vasara arba ruduo – svarbiausia yra atsižvelgti į oro drėgnumą, kuris yra itin svarbi sąlyga sėkmingam tinkavimo procesui.

 • Tinkamai atliktas tinkavimas – dar ne pabaiga. Fasado priežiūra yra ne ką mažiau svarbi proceso dalis. Svarbu stebėti, kad ant paviršiaus nesusidarytų pelėsis ar nenutrupėtų dažai. Apleistas fasadas gali reikšti, jog visas padarytas darbas nuėjo veltui.

Turite klausimų?

SKAMBINKITE: +370 679 38661

Turite klausimų?

SKAMBINKITE:
+370 679 38661

Turite klausimų?

SKAMBINKITE: +370 679 38661

Kokias medžiagas mes naudojame?

 • Pasirenkant maxi paketą – kartu pasirenkate ir mūsų tiekiamas medžiagas. Būdami šios srities specialistai, būkite tikri, jog mes savo klientas siūlome tik kokybiškiausią variantą. Tai yra silikoninis silikatini tinkas.

 • Pagrindiniai silikoninio silikatinio tinko privalumai yra vandens nepralaidumas, , elastingumas, mažas įgeriamumas, geras garų pralaidumas bei elektro statinis neutralumas.

 • Paminėtų savybių dėka, silikoninis silikatinis tinkas yra vienas iš tinkamiausių pasirinkimų išorės fasadų šiltinimui bei vidaus apdailai. Vandens nepralaidumas – tai pagrindinė statybinių medžiagų savybė, leidžianti medžiagą naudoti pastatų apsaugai nuo drėgmės ir kritulių. Dėl savo elastingumo silikoninis silikatinis tinkas yra ypatingai atsparus mechaniniams aplinkos poveikiams kaip vėjui, o mažas įgeriamumas šiuo tinku dengtą paviršių paverčia atspariu grybelio ir dumblo poveikiui, kas užtikrina fasado ilgaamžiškumą. Silikoninis silikatinis tinkas taip pat puikiai tinka fasadų apšiltinimų sistemoms, nes gerai praleidžia dujas. Na, o elektro statinis neutralumas fasado paviršių paverčia lengvai valomu plotu, kuris pašalina nešvarumus stipresnio lietaus dėka.

Skambinkite

Mes esame čia, kad padėtume Jums!

SKAMBINKITE: +370 679 38661