Paslaugų paketai ir kainos

Mini

4m2 *
 • Struktūrinio – dekoratyvinio tinko purškimas

Midi

5m2 *
 • Struktūrinio – dekoratyvinio tinko purškimas
 • Gruntavimas
 • Langų, durų, pakalimų apsiklijavimas ir dangstymas
 • Statybinių atliekų sutvarkymas
 • Pastoliai

Maxi

11m2 *
 • Struktūrinio – dekoratyvinio tinko purškimas
 • Gruntavimas
 • Langų, durų, pakalimų apsiklijavimas ir dangstymas
 • Statybinių atliekų sutvarkymas
 • Pastoliai
 • Kvarcinis gruntas, struktūrinis tinkas ir kitos medžiagos
– kainos nurodytos už kvadratinį metrą nuo

Mini paslaugų paketas skirtas tiems, kurie nori sutaupyti arba kurie jau turi paruoštą fasadą ir ieško meistrų atliekančių tik patį struktūrinio tinko dengimą. Tokiu atveju klientas turi paruošti pagrindą – jeigu yra poreikis, nuvalyti „aštrius” armavimo mišinio likučius, apklijuoti langus, pakalimus, uždangstyti kitas vietas, kurias reikia apsaugoti nuo purškiamo struktūrinio – dekoratyvinio tinko. Galiausiai atlikus šiuos darbus nugruntuoti dengiamą paviršių kvarciniu gruntu. Mūsų mini paslaugų paketo teikiama paslauga yra tik struktūrinio – dekoratyvinio tinko mechaninis purškimas. Būtina pridurti jog pagalbiniais darbo prietaisais (pvz. pastoliais) ir darbinėmis medžiagomis (dekoratyviniu tinku) taip pat turi pasirūpinti klientas.

Midi paslaugų paketas skirtas tiems, kurie pageidauja pilno paslaugų paketo, bet darbines medžiagas turi arba planuoja įsigyti – patys.

Maxi paslaugų paketas skirtas tiems, kurie ieško meistrų, pasirūpinančių struktūrinio – dekoratyvinio tinko dengimo proceso eiga nuo A iki Z. Nuo pagrindo paruošimo, gruntavimo, langų ir durų apklijavimo – iki statybinių atliekų sutvarkymo, darbinių prietaisų bei medžiagų atsivežimu. Pasirinkę šį paketą būsite užtikrinti, jog darbas bus atliktas greitai ir sklandžiai ir pagal visus jūsų pageidavimus. Vienintelis dalykas ko iš jūsų paprašysime – tai džiaugtis galutiniu rezultatu.

Mūsų patyrusi komanda specializuojasi struktūrinio – dekoratyvinio tinko dengimo paslaugose. Šis procesas dažniausiai yra atliekamas rankomis, tačiau mes suradome ir pritaikėme geresnį būdą, kuris sutaupo ne tik laiką, pinigus, o ir retas, bet pasitaikančias žmogaus klaidas.

Mechaninis struktūrinio tinko purškimas tai inovatyvus būdas tinku padengti išorinių erdvių fasadus bei pasirūpinti vidaus apdaila (pvz laiptinės, garažai). Struktūrinį – dekoratyvinį tinką purškiant mechaniniu būdu darbas atliekamas sparčiau ir su mažesnėmis tinko sąnaudomis, nei tą patį darbą atliekant rankomis.

Struktūrinio tinko dengimas atliekamas su specialiu mechaniniu agregatu pagamintu USA. Skirtingai nei plačiai naudojamas būdas pistoletas su piltuvėliu, mūsų specialiame mechaniniame tinko įrengime telpa daugiau nei 50 kg produkto. Tai užtikrina atliekamo darbo kokybę, efektyvumą ir sklandumą.

Be mechanišku būdu atliekamų struktūrinio tinko dengimo paslaugų mes taip pat teikiame ir profesionales konsultacijos paslaugas. Mes nesitikime, kad mūsų klientai žino viską apie fasado apdailą, tad su malonumu dalinamės savo žiniomis ir pasiūlome geriausią individualiai pritaikytą sprendimą.

Vienas iš  dėmesio vertų aspektų yra išgaunama struktūrinio – dekoratyvinio tinko raštas ir tekstūra. Purškiant struktūrinį tinką mechaniniu būdu, padengtas paviršius yra labiau pašiauštas nei darbą atliekant rankiniu būdų. Raštą taip pat įtakoja pasirinkta tinko frakcija. Paprastai frakcija būna nuo 1mm iki 3 mm. Pasirinkus smulkiausios frakcijos tinką, sienos privalo būti paruoštos kiek įmanoma lygiau, nes toks tinkas neužmaskuos sienų nelygumo. Todėl mes rekomenduojame rinkis aukso viduriuką 1.5 mm frakcijos struktūrinį tinką.

Ką reikia žinoti renkantis mini paketą?

 • Svarbiausia ką reikia žinoti prieš purškiant – dengiant struktūrinį – dekoratyvinį tinką, yra kaip tinkamai paruošti dengiamą plotą. Tam, kad būtų geras struktūrinio tinko su siena surišimas, bei užtikrinti, kad neatsirastų paviršiaus dėmių ir nelygumų, sieną būtina nugruntuoti su specialiu kvarciniu gruntu, kurio pigmentas būtų kuo artimesnės spalvos kaip struktūrinis tinkas.

 • Tinkamo metų laiko pasirinkimas taip pat turi didelę įtaką struktūrinio – dekoratyvinio tinko dengimo darbams. Tinkamiausi metų laikai yra pavasaris, vasara arba ruduo – svarbiausia yra atsižvelgti į oro drėgnumą, temperatūrą kuri yra itin svarbi sąlyga sėkmingam fasado užbaigimo procesui.

 • Tinkamai atliktas struktūrinio tinko dengimas – dar ne pabaiga. Fasado priežiūra yra ne ką mažiau svarbi proceso dalis. Svarbu stebėti, kad ant paviršiaus nuolat nebėgtų vanduo, nesusidarytų pelėsis, nebūtų nuolat mechaniškai veikiamas paviršius. Apleistas fasadas gali reikšti, jog visas padarytas darbas nuėjo veltui.

Turite klausimų?

SKAMBINKITE: +370 679 38661

Turite klausimų?

SKAMBINKITE:
+370 679 38661

Turite klausimų?

SKAMBINKITE: +370 679 38661

Kokias medžiagas mes naudojame?

 • Pasirenkant maxi paketą – kartu pasirenkate ir mūsų tiekiamas medžiagas. Būdami šios srities specialistai, būkite tikri, jog mes savo klientas siūlome tik kokybiškas laiko patikrintas medžiagas, tai yra silikono pagrindo struktūrinį – dekoratyvinį tinką.

 • Pagrindiniai silikoninio tinko privalumai yra vandens nepralaidumas, elastingumas, mažas įgeriamumas, geras garų pralaidumas bei elektro statinis neutralumas.

 • Paminėtų savybių dėka, silikono pagrindo tinkas yra vienas iš tinkamiausių pasirinkimų išorės fasadų užbaigimui, bei vidaus techninėms patalpoms, kaip pvz – laiptinės, garažai. Vandens nepralaidumas – tai pagrindinė statybinių medžiagų savybė, leidžianti medžiagą naudoti pastatų apsaugai nuo drėgmės ir kritulių. Dėl savo elastingumo silikoninis tinkas yra ypatingai atsparus mechaniniams aplinkos poveikiams, o mažas įgeriamumas šiuo tinku dengtą paviršių paverčia atspariu grybelio ir dumblo poveikiui, kas užtikrina fasado ilgaamžiškumą. Todėl silikono pagrindo struktūrinis – dekoratyvinis tinkas puikiai tinka fasadų apšiltinimų sistemoms. Na, o elektro statinis neutralumas fasado paviršių paverčia lengvai valomu plotu, kuris pašalina nešvarumus stipresnio lietaus dėka.

Purskimo aparatas

Skambinkite

Mes esame čia, kad padėtume Jums!

SKAMBINKITE: +370 679 38661